Rigth now get betting bonus from bookmakers

The Betst bookmaker bet365 uk best odds.

Dağkay Residence

Büyük bir hızla gelişen şehrimizin "Çağdaş Kentleşme" konusunda ki titizliliğine, Dağkay markasının imzasını şehrimize bir kez daha atarak siz değerli halkımızın hayalini kurduğu yaşam biçimini ve beklentileri daha da yükseğe taşıyoruz.

Dağkay Koru Sitesi

DAĞKAY İnşaat Kastamonu'da beşinci projesi olan DAĞKAY KORU SİTESİ Projesi ile sizi kendi evinizde kral dairesi konforuyla ağırlıyor.Doğayla iç içe,kapalı ve acık otapark,spor alanları,Çocuk oyun parkı, site içi güvenlik,kamelya,barbekü,ve daha pek çok ayrıcalık günlük yaşamınızın bir parçası haline geliyor.

Dağkay 3

DAĞKAY İnşaat Kastamonu'da dördüncü projesi olan DAĞKAY 3 Projesiyle , hayalini kurduğunuz yaşam biçimiyle ilgili beklentilerinizi daha da yükseklere taşıyor.

Dağkay 4

DAĞKAY İnşaat Kastamonu'da üçünçü projesi olan DAĞKAY 2 Projesiyle Geçmişteki tüm projeleri gibi ister yaşam ister yatırım amacıyla olsun sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı.

Dağkay 2

DAĞKAY İnşaat Kastamonu'daki ikinci projesi DAĞKAY 1 Sağlam zeminde yükselen üst düzey inşa teknolojisiyle, kendinizi tam anlamıyla "güven"de hissedecek; evinizin her metrekaresinin maksimum verimlilikte tasarlandığını ilk bakışta fark edeceksiniz.

Dağkay 1

DAĞKAY inşaat Kastamonu'da ilk projesini hayata geçirirken güvenli site yaşamını konforla buluşturdu. Sadece konut değil, hayata değer katan farklı yaşam alanları tasarlayan Dağkay, Kastamonu merkez'de sizin için yepyeni bir yaşam inşa ediyor.

Bookmaker No1 in The UK - WilliamHill UK by w.artbetting.net

Proje Siteleri

İletişim

  • Adres: Saraçlar Mah. Ankara Cad.  No: 29 Kastamonu
  • Tel: 0366 212 9545
Find The Best English Bookmakers by bigtheme.net